Jak zarejestrować się i zamieścić ofertę w portalu wynajmij24.pl?

7 grudnia 2020, 9:52
Jak zarejestrować się i zamieścić ofertę w portalu wynajmij24.pl? fot. 

Dokładamy wszelkich starań aby korzystanie z ogólnopolskiej platformy wynajmij24.pl było czynnością prostą i szybką. Przedstawiamy poniżej w skrócie sposób zarejestrowania bezpłatnego konta i dodawania ofert wynajmu do systemu wynajmij24.pl. Wystarczą dwa kroki aby umieścić swoją ofertę w portalu wynajmij24.pl.

Jak dodać darmowe ogłoszenie w portalu wynajmij24.pl?

Jeśli podczas tego procesu natraficie jednak na jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt z naszą infolinią lub poprzez formularz kontaktowy.

 1. Krok pierwszy – rejestracja.

Aby dodawać bezpłatnie oferty wynajmu rzeczy lub usług lub korzystać z opcji wynajmu musisz zarejestrować swoje konto. W tym celu musisz posiadać adres e-mail, który będzie potrzebny do zarejestrowania i późniejszego logowania do systemu.

 • Kliknij w ikonkę „konto” na górze strony – po czym zostaniesz przeniesiony do panelu logowania/rejestracji, gdzie utworzysz swoje konto na platformie wynajmij24.pl.
 • Podaj wszystkie dane potrzebne do rejestracji, wprowadź swój adres e-mail oraz utwórz własne hasło do systemu logowania.
 • System poprosi Cię również o podanie numeru konta bankowego – jeśli nie chcesz na razie wystawiać ofert do wynajmu, możesz go nie podawać. Będziesz mógł korzystać z zamieszczonych w portalu ofert wynajmu. Jeśli kiedykolwiek będziesz chciał sam zamieścić ofertę wynajmu.
 • Po rejestracji, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację konta. Teraz będzie można zalogować się do systemu i dodawać oferty lub korzystać z opcji wynajmu.
 1. Krok drugi – dodajemy ofertę

Jeżeli w procesie rejestracji podałeś swój numer konta bankowego, możesz dodawać oferty najmu posiadanych przez Ciebie rzeczy lub świadczonych usług. Jeżeli podczas rejestracji konta nie podałeś numeru konta bankowego, a chcesz wystawiać swoje oferty, możesz swoje konto bankowe uzupełnić w panelu klienta.

 • Po zalogowaniu na swoje konto należy kliknąć w ikonkę „dodaj ofertę”.
 • Wprowadź tytuł swojej oferty i wybierz kategorię oraz wprowadź opis rzeczy lub usługi, którą chcesz wynająć. Pamiętaj aby dokładnie opisać rzecz, którą chcesz wynająć. Kliknij „przejdź dalej”.
 • Następnie wpisz parametry Twojej oferty, wprowadź lokalizację miejsca oraz dodaj zdjęcia swojej oferty. Kliknij „przejdź dalej”.
 • W następnym etapie wprowadź cennik swojej oferty. Wypełnij wszystkie pola formularza, określ czy wynajmujesz rzecz lub usługi na godziny, dni czy miesiące, wprowadź cenę oraz wciśnij „zapisz cennik”. Możesz wprowadzić trzy wersje cenowe najmu: na godzin, dni i miesiące. Następnie kliknij „przejdź dalej”.
 • Na tym etapie możesz uzyskać podgląd swojej oferty – jeśli wszystko się zgadza wciśnij przycisk „dodaj ofertę do systemu”. Na podany w procesie rejestracji adres mailowy, po pozytywnej weryfikacji oferty przez administrację, otrzymasz powiadomienie o dodaniu oferty do systemu.

Po weryfikacji Twoja oferta ukaże się w portalu wynajmij24.pl.

Wynajmij24.pl
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Powstańców Warszawy 69
Telefon: 798 217 678
e-mail: kontakt@wynajmij24.pl

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się