Poradnik. Jak dodać bezpłatne ogłoszenie w wynajmij24.pl?

22 września 2021, 13:00

Dodawanie bezpłatnych ogłoszeń o wynajmie do portalu wynajmujących wynajmij24.pl jest bardzo prostym i nieskomplikowanym zajęciem. Wystarczy dosłownie chwila, aby Twoje ogłoszenie znalazło się w naszym portalu. System poprowadzi Ciebie właściwie "krok po kroku" w całym procesie. Poniżej prezentujemy na zdjęciach jak to wygląda.

Bezpłatne ogłoszenia w internecie tylko w portalu wynajmij24.pl

Na początek przygotuj sobie opis swojej oferty do wynajęcia, cennik wynajmu i zdjęcie lub zdjęcia oferty do wynajmu. To będzie potrzebne w procesie dodawanie ogłoszenia o wynajmie.

Najpierw musimy zarejestrować swój profil w systemie. Do tego będzie nam potrzebny nasz adres e-mail oraz hasło (sami je oczywiście tworzymy).

Po zarejestrowaniu profilu (odpowiedni link aktywacyjny zostanie wysłany na podany przez nas adres e-mail) będziemy mogli wystawić swoją pierwszą ofertę.

Rejestracja profilu oraz wystawianie ofert jest całkowicie bezpłatne.

System poprosi również o podanie konta bankowego, do rozliczenia prowizji za wynajem.

Po zarejestrowaniu profilu, na stronie głównej kliknij przycisk „dodaj ofertę”.

Wpisz tytuł oferty oraz wybierz prawidłowe kategorie oraz zatwierdź. Na przykład "Komfortowy domek w górach do wynajęcia".

Opisz dokładnie swoją ofertę, podając jak najwięcej szczegółów.

Wprowadź wszystkie parametry swojej oferty, wypełniając wszystkie okienka i zatwierdź.

Ustal też dostępność swojej oferty dla wynajmujących – czy jest stale dostępna, czy należy zarezerwować termin i zatwierdź.

Pamiętaj aby dodać zdjęcie swojej oferty (możesz dodać kilka) – pamiętaj jednak, że jeśli nie zamieścisz zdjęcia, Twoja oferta nie znajdzie się w systemie wynajmij24.pl.

Teraz musisz tylko wprowadzić cennik swojej oferty, wypełniając wszystkie rubryki. Możesz również utworzyć kilka cenników, jeśli tego wymaga Twoja oferta. Pamiętaj aby kliknąć „zapisz cennik”.

Następnie musisz dodać swoją ofertę do systemu. Po jej akceptacji ukaże się ona w portalu wynajmij24.pl.

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się