Wynająć można wszystko. Wynajmujemy biurko do pracy

29 września 2022, 11:18

Wynająć można obecnie praktycznie wszystko. W naszym cyklu poradnikowym pokażemy Wam, co możecie wynająć zamiast to kupować i za to płacić duże pieniądze. Tym razem skupimy się na zaletach dotyczących wynajmu miejsca biurowego.

Wynajmujemy miejsce biurowe do pracy na godziny lub dni

W obecnych czasach praca zdalna zdobywa coraz większą popularność. Stało się to w czasie pandemii covid-19, kiedy to wiele osób przestało pracować w firmowych biurach, a przeniosło się z pracą do domu.

Ponadto w ten sposób, zdalnie, pracuje wielu freelancerów – którzy na zlecenie firm wykonuje wiele działań właśnie z domu. Powszechność rozwiązań mobilnych i internetowych powoduje, że obecnie możemy pracować właściwie w każdym miejscu i w każdym zakątku świata. Bez potrzeby codziennego meldowania się w siedzibie przedsiębiorstwa, dla którego pracujemy. Mamy bowiem kontakt z właścicielami firmy poprzez internet czy telefon.

Jakie są zalety zdalnej pracy?

  • Przede wszystkim nie tracimy czasu na dojazdy do pracy i powroty z pracy,
  • Nie rozprasza nas cała biurowa otoczka (koledzy, przerwy na kawę itp.),
  • Nie tracimy pieniędzy na dojazdy do pracy i na powrót,
  • Unikamy ewentualnego zarażenia się chorobami zakaźnymi.

Natomiast jedną z wad pracy zdalnej jest często duży problem z oddzieleniem obowiązku pracy w zaplanowanym przedziale godzin w ciągu dnia od spraw domowych. Dzieci wracają wcześniej ze szkoły i robi się harmider w domu. Przychodzi listonosz, kurier, sąsiad. Po prostu ciężko się skupić pracując w domu, jeśli nie mamy zapewnionego spokoju.

Dlatego bardzo często freelancerzy lub właściciele niewielkich firm działających w swoich domach czy mieszkaniach – jeśli potrzebują ciszy i spokoju do pracy nad wymagającym projektem, decydują się na wynajem miejsc biurowych na konkretne godziny czy dni.

Jak wynajęcie miejsca biurowego na godziny wygląda w praktyce?

W wielu dużych, ale też już nawet w tych mniejszych miastach powstają przestrzenie, które oferują możliwość wynajęcia miejsca do pracy biurowej. Z reguły są to niewielkie pomieszczenia, zamykane lub specjalnie wydzielone boksy (również z zamykanymi drzwiami), gdzie mamy do dyspozycji fotel, biurko, podłączenie do internetu czy drukarki.

W takim wynajętym biurze na godziny czy dni możemy spokojnie skupić się na pracy, oddzielając się od całego tego domowego klimatu.

Z reguły, jeśli chcemy wynająć miejsce biurowe na godziny czy dni, musimy wcześniej takie miejsce zarezerwować. Podajemy wówczas interesujący nas termin wynajmu i dokonujemy opłaty. Wówczas mamy pewność, że w tym terminie wynajęte miejsce biurowe będzie dla nas dostępne.

Ponadto korzystając z miejsca biurowego do wynajęcia na godziny czy dni, mamy również możliwość skorzystania z aneksu kuchennego (kawa, herbata) oraz zazwyczaj jest też dostępna salka, jeśli chcemy zorganizować spotkanie z naszymi kontrahentami czy klientami.

Wiele obiektów, które oferują wynajem biur na godziny czy dni, proponują również usługę wirtualnego biura. To znaczy, że właśnie pod ten adres może przychodzić do nas korespondencja zawodowa oraz możemy taki adres podawać jako siedzibę naszej małej firmy. W ten sposób, mimo że działamy w warunkach domowych – jako freelancer czy niewielka firma, możemy posiadać konkretny adres firmowy (nie podając domowego) oraz mamy możliwość korzystania z korzystania z profesjonalnej obsługi sekretariatu.

Zalety korzystania z przestrzeni biurowej do wynajęcia na godziny czy dni.

  • Łatwo oddzielamy czas pracy od czasu spędzonego w domu.
  • Mamy możliwość wyłączenia się z warunków domowych i skupienia się na pracy.
  • Mamy dostęp do internetu, komputera, drukarki, skanera.
  • Mamy możliwość spotkania się z klientami i kontrahentami poza naszym domem.
  • Możemy także zyskać prestiżowy adres dla naszej działalności.

Nie musimy wynajmować biura na stałe i płacić comiesięcznego czynszu. Płacimy tylko za konkretne godziny i dni, gdy faktycznie korzystamy z biura.

Tak więc, jeśli na co dzień nie potrzebujecie posiadać własnego biura na potrzeby swojej pracy, możecie skorzystać z opcji wynajmu przestrzeni biurowej na konkretne godziny czy dni. W ten sposób ograniczacie niepotrzebne wydatki i korzystacie z osobnego biura tylko wtedy, gdy faktycznie takiego miejsca potrzebujemy.

Jeśli posiadacie biura do wynajęcia na godziny czy dni, możecie teraz dodać całkowicie za darmo swoje ogłoszenia wynajmu w internecie, w portalu wynajmij24.pl

Możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń wynajmu 

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się