Wynajmowanie z wynajmij24.pl jest banalnie proste!

10 maja 2022, 10:21

Wynajmowanie rzeczy czy usług z portalem wynajmij24.pl jest naprawdę banalnie proste. Jeśli znaleźliście interesującą Was rzecz, możecie ją szybko i łatwo wynająć z portalem wynajmij24.pl. Podpowiadamy Wam jak to zrobić.

Wynajem staje się coraz bardziej popularnym sposobem na życie. Coraz więcej osób w Polsce rezygnuje z posiadania pewnych dóbr na własność – jak mieszkania, samochodu, komputera, smartfona na rzecz możliwości wynajmu tych rzeczy.

Dlatego powstała platforma osób wynajmujących wynajmij24.pl. Właśnie tu, na tej stronie internetowej mogą spotkać się wszyscy Ci, którzy oferują różne rzeczy do wynajęcia, oraz Ci, którzy chcą je wynająć.

Sama operacja dodania ogłoszenia o wynajmie rzeczy czy usług jest banalnie prosta i opisaliśmy ją dokładnie tu:

Jak dodać ogłoszenie w portalu wynajmij24? 

Dodajmy, że wynajmij24.pl oferuje możliwość zamieszczenia ogłoszeń o wynajmie całkowicie za darmo!

 

Jak założyć bezpłatne konto w portalu wynajmij24.pl?
 

Zakładanie konta w portalu wynajmi24.pl jest prostą operacją i zajmie dosłownie chwilę. Oprócz wypełnienia formularza z danymi adresowymi zostaniecie również poproszeni o podanie konta bankowego potrzebnego do rozliczeń (jeśli będziecie w przyszłości sami chcieli zamieścić ogłoszenie o wynajmie).

Na podany w procesie rejestracji adres e-mail przyjdzie do Was link aktywacyjny, który po kliknięciu spowoduje aktywowanie Waszego konta w portalu wynajmij24.pl.

Jak wynajmować przez portal wynajmij24.pl?


Jeśli posiadacie już swój profil w portalu wynajmij24.pl możecie przeglądać ogłoszenia wynajmu oraz wynajmować to co Was interesuje. Wystarczy kliknąć w zamieszczoną ofertę, zapoznać się z opisem oferty, obejrzeć zamieszczone zdjęcia i poznać cennik wynajmu oraz warunki. Jeśli wszystko Wam pasuje, możecie przystąpić do wynajmu. Klikacie w przycisk „wynajmij teraz” przy cenniku.

Wiele osób czy firm, które wynajmują różne rzeczy – wprowadza terminarz dostępności oferty. Wówczas w ofercie pojawia się opcja wyboru interesującego nas terminu wynajmu. Po wybraniu terminu klikamy „Podsumowanie Rezerwacji”.

Teraz mamy dwie opcje. Jeśli terminy wskazane przez nas są dostępne, zostanie przekierowani do opcji realizacji wynajmu. Zobaczymy podsumowanie naszego zamówienia wynajmu z cenami oraz terminem. Proszę pamiętać o akceptacji regulaminów.

Zostaniemy również poproszeni o opłacenie zaliczki w ustalonej kwocie. Opłacenie zaliczki, która zostanie przekazana firmie/osobie wynajmującej to gwarancja tego, że nie wycofamy się z transakcji. Resztę pozostałej kwoty zapłacimy już firmie/osobie przy odbiorze wynajętej rzeczy i podpisaniu umowy wynajmu.

Jeśli firma/osoba, która wynajmuje różne rzeczy ma zajęte już terminy wynajmu pojawi się opcja „Zapytaj o dostępność” – wówczas firma dostanie mailowo Wasze zapytanie o wolny termin wynajmu interesującej nas rzeczy. Jeśli termin jest wolny, otrzymamy taką wiadomość mailem, oczywiście z linkiem do dokończenia transakcji.

To wszystko – życzymy udanego wynajmu z portalem wynajmij24.pl!


Portal wynajmij24.pl to nowoczesna platforma internetowa łącząca w jednym miejscu wszystkich tych, którzy oferują wynajem różnych rzeczy oraz osoby, które najmu szukają.

W prosty, intuicyjny sposób zamieścisz tu ogłoszenie wynajmu lub znajdziesz to co chcesz wynająć. Bez tracenia czasu na szukanie i w sposób gwarantujący bezpieczeństwo.

Tu szybko, ławo i za darmo zrejestrujesz swoje konto w portalu wynajmij24.pl:

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się