Wynajmujemy samochód dostawczy (bagażówkę)

17 czerwca 2020, 10:19
Wynajmujemy samochód dostawczy (bagażówkę) fot. pixabay.com

Czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, zdarzają się takie sytuacje, gdy potrzebujemy coś przewieźć samochodem dostawczym. Jeśli taka sytuacja zdarza się jednak dość rzadko nie ma absolutnie żadnego sensu, aby taki samochód kupować. Zamiast tego możemy auto dostawcze wynająć na konkretne godziny czy dłuższy okres.

Kiedy warto wynająć samochód dostawczy?

Zmieniamy miejsce zamieszkania, biuro, siedzibę firmy i musimy przewieźć dużo ciężkich i dużych gabarytowo przedmiotów? Nie ma sensu przewożenia wszystkiego samochodem osobowym i wykonywanie wielu kursów z miejsca na miejsce, co jest czasochłonne i kosztuje nas sporym zużyciem paliwa. Ponadto nie wszystkie rzeczy, jak łóżka, szafy, biurka czy krzesła zmieszczą się do samochodu osobowego, nawet jeśli jest to pojazd w wersji kombi.

Tu pomoże wynajęcie samochodu bagażowego. To z reguły duże samochody dostawcze, o tonażu do 3,5 tony, do których bez problemu wejdą wszystkie rzeczy, które chcemy przewieźć.

Jak wynająć samochód dostawczy?

Taki samochód dostawczy wynajmujemy na konkretny okres. Wiele wypożyczalni samochodów ma w swojej ofercie możliwość wynajęcia samochodu dostawczego. Samochody o tonażu do 3,5 tony możemy prowadzić sami, posiadając oczywiście prawo jazdy kategorii B.

Osoby prywatne, które potrzebują auta dostawczego na określone godziny, przy okazji przeprowadzki lub przewozu cięższych rzeczy – mogą skorzystać z opcji wynajęcia taksówki bagażowej lub firmy, która zajmuje się realizacją przewozów przedmiotów o dużych gabarytach – np. musimy przewieźć stare meble na wysypisko śmieci.

Przedsiębiorcy, którzy auta dostawcze wykorzystują częściej, mogą skorzystać z opcji najmu takiego samochodu w systemie krótko lub długoterminowym.

Dlaczego warto wynająć samochód dostawczy?

Przede wszystkim w ten sposób wynajmujemy samochód nowy lub maksymalnie 2-3 letni. Określamy na jaki czas chcemy wynająć auto – z reguły to minimum 24 miesiące.

Przy wynajmie długookresowym samochodu nie dotyka nas wiele kosztów, jakie ponoszą właściciele auta. Będziemy opłacali jedną stałą ratę – nie poniesiemy kosztów ubezpieczenia wynajętego samochodu czy jego przeglądów technicznych.

Naszym kosztem będzie natomiast tankowane paliwo. Jednak warto wiedzieć, że przy najmie długo terminowym konieczna będzie na początku większa wpłata w wysokości z reguły kilku tysięcy złotych.

Po ustalonym okresie wynajmu samochodu (24-36 miesięcy) możemy samochód zwrócić firmie, wykupić go na własność lub zmienić na nowy model w opcji wynajmu długoterminowego.

W ten sposób, nie angażując dużych środków finansowych, nie wikłając się w długoletnie kredyty, możemy mieć zawsze dostęp do nowego samochodu – płacąc tylko jedną, stałą ratę za wynajęty samochód dostawczy.

Oferty wynajmu samochodów dostawczych znajdziesz tu:

https://wynajmij24.pl/dzialy/motoryzacja/2715/1

Wynajmuj samochód dostawczy i zarabiaj.

Posiadasz własny samochód dostawczy? Nie jest ciągle potrzebny i często stoi na parkingu? Zacznij go wynajmować i zarabiaj na nim. Dodając ofertę w portalu wynajmij24.pl z pewnością szybko znajdziesz nowych klientów.

Bezpłatne ogłoszenia wynajmu w wynajmij24.pl - dodaj darmowe ogłoszenie

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

Zrobisz to szybko i łatwo tu: https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się