O nas

Wynajmij24.pl – nowoczesny portal dla wynajmujących

Portal wynajmij24.pl to nowoczesna platforma internetowa łącząca w jednym miejscu wszystkich tych, którzy oferują wynajem różnych rzeczy oraz osoby, które najmu szukają. W prosty, intuicyjny sposób zamieścisz tu ogłoszenie wynajmu lub znajdziesz to co chcesz wynająć. Bez tracenia czasu na szukanie i w sposób gwarantujący bezpieczeństwo.

Polacy coraz chętniej wynajmują – nie tylko mieszkania i lokale usługowo-handlowe, ale również samochody, sprzęt komputerowy, biurowy, turystyczny czy sportowy. Wynika to nie tylko z chęci oszczędności ale również rosnącej świadomości, zarówno ekologicznej jak i ekonomicznej.

Dlaczego warto wynajmować zamiast kupować?

Zamiast kupować sprzęt, który wykorzystamy rzadko, lepiej go wynająć na okres, w którym faktycznie będziemy go potrzebowali. Oszczędzamy w ten sposób nasz budżet domowy oraz miejsce w domu czy mieszkaniu, gdzie dany sprzęt musielibyśmy przechowywać.

Opcja wynajmu pozwala rozpocząć biznes, lub go powiększyć bez angażowania własnych środków finansowych czy kredytu bankowego. Również można w ten sposób łatwo i szybko wynająć mieszkanie w innej lokalizacji kraju czy skorzystać z opcji wyboru miejsca na spędzenie urlopu przez wynajęcie domku czy sprzętu turystycznego. Dzięki opcji wynajmu możesz być elastyczny i mobilny – zarówno w życiu, pracy, działaniach biznesowych czy spędzaniu urlopu w różnych miejscach świata.

Wynajmij i realizuj swoje marzenia

Wynajem pozwala zrealizować swoje marzenia – chociażby rejs po morzach czy jeziorach czarterowym jachtem lub wynajęcie luksusowego auta na kilka dni.

Potrzebujesz samochodu, a nie stać Ciebie na zakup własnego lub takowego nie potrzebujesz na stałe? Masz do wyboru wynajem krótko lub długoterminowy auta. W ten sposób unikniesz wszelkiego rodzaju dodatkowych kosztów związanych z zakupem samochodu na własność.

Marzysz o szusowaniu po śnieżnych stokach, a nie chcesz tracić pieniędzy na sprzęt narciarski? Wynajmij go na miejscu i realizuj swoje plany bez zamartwiania się o stan swoich finansów.

Wynajem – sposób na biznes

Również osoby, które posiadają kapitał ulokowany w lokalach mieszkalnych lub handlowo-usługowych, czerpią wymierne korzyści z najmu. W Polsce funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, których profil działalności polega właśnie na wynajmowaniu – od wszelkiego rodzaju agencji nieruchomości poprzez wynajem aut, sprzętu turystycznego, wodnego czy sportowego.

Platforma wynajmij24.pl to świetne miejsce do zamieszczania darmowych ogłoszeń wynajmu, które dotrą do zainteresowanych w całej Polsce.

Rynek wynajmu w Polsce prężnie się rozwija, a sytuacja związana z pandemią koronawirusa – potrzebą szukania oszczędności i mrożenia kapitału – jeszcze go rozszerzy.

Wynajmij24.pl – wszystkie ogłoszenia wynajmu w jednym miejscu

Dlatego osoby, które szukają najmu lub chcą coś wynająć potrzebują jednej, wspólnej platformy internetowej – gdzie w skali ogólnopolskiej, w jednym miejscu można skojarzyć wszystkich, którzy coś wynajmują i chcą coś wynająć.

Taką nowoczesną platformą jest portal wynajmij24.pl. Tu w bardzo prosty, intuicyjny sposób można dodać ofertę wynajmu a także szukać interesujących rzeczy do wynajęcia.

Dlatego teraz osoby szukające wynajmu i wynajmujące spotykają się w jednym miejscu – na internetowej platformie wynajmij24.pl

Jak to działa?

Rejestrujesz swoje konto w bardzo prosty sposób – podajesz swój adres e-mail oraz określasz hasło, i już masz zarejestrowane konto w serwisie wynajmij24.eu. Teraz masz do wyboru – albo wystawić ogłoszenie o wynajmie lub poszukiwać interesującej Ciebie opcji do wynajęcia. W ten sposób dotrzesz ze swoją ofertę do wszystkich użytkowników portalu oraz internautów w całej Polsce.

Szukając czegokolwiek do wynajęcia, masz wybór opcji w pogrupowanych kategoriach. Możesz wynająć daną rzecz poprzez opcję „wynajmij teraz” (określasz na ile dni chcesz wynająć), od razu ustalisz cenę najmu, a przy okazji poznasz lokalizację danej rzeczy na mapie oraz przeczytasz opinie innych o przedmiocie najmu. Sam również, po okresie najmu, możesz wystawić wynajmującemu swoją opinię.

Dodawanie darmowych ogłoszeń wynajmu w wynajmij24.pl

Jeśli chcesz coś wynająć – mieszkanie, lokal handlowy, biurowy, samochód, domek turystyczny czy nawet samochód zrobisz to bardzo prosto w kilku krokach. Po rejestracji konta dodajesz opis swojej oferty, wprowadzasz potrzebne parametry i zdjęcia, ustalasz cenę najmu i aktywujesz ofertę. I już – Twoje ogłoszenie jest dostępne dla poszukujących najmu w całej Polsce.

Dodawanie ofert jest całkowicie darmowe. Co więcej, swoją ofertę możesz również ciągle edytować – zmieniać opis, cenę czy dodawać kolejne zdjęcia.

Bezpieczeństwo wynajmu

Portal wynajmij24.pl oferuje również bezpieczeństwo zawieranych transakcji wynajmu różnych rzeczy. Pod każdą ofertę można bowiem dodać komentarz. Albo wystawić pozytywną opinię wynajmującemu lub przestrzec innych przed nieuczciwymi praktykami danego wynajmującego. Z portalem wynajmij24.pl nie wynajmujesz „kota w worku”.

Co można wynajmować przez wynajmij24.pl?

Dzięki platformie wynajmij24.pl możesz zamieścić ogłoszenie wynajmu praktycznie wszystkiego, co…do wynajęcia się tylko nadaje. Nigdy nie wiesz czego akurat szukają inne osoby. Sprawdź to na wynajmij24.pl!

Wynajmij24.pl

83-000 Pruszcz Gdański

ul. Powstańców Warszawy 69

Telefon: 609 515 877

e-mail: kontakt@wynajmij24.pl

Wynajmij24.pl

83-000 Pruszcz Gdański
ul. Powstańców Warszawy 69
Telefon: 609 515 877 
e-mail: kontakt@wynajmij24.pl