Nie stać Cię na kupno iPhone`a? Możesz go wynająć!

8 października 2021, 10:04
 fot. pixabay.com

Wiele osób marzy o iPhonie jednakże sprzęt marki Apple do najtańszych nie należy. Nie wszyscy też decydują się na zakup takiego urządzenia w abonamencie u operatora telefonii komórkowej, ponieważ rata za smartfon plus usługi telekomunikacyjne to również spory miesięczny wydatek. Tymczasem iPhone`a możesz teraz po prostu wynająć. Taką ofertę ma jeden z banków dla posiadaczy konta.

Jak wynająć iPhone`a z banku?

Trzeba być pełnoletnim i mieć przynajmniej 500 zł dochodu miesięcznie oraz być klientem banku. To warunki brzegowe, by skorzystać z usługi długoterminowego wynajmu telefonu. To nowa oferta banku BNP Paribas. Można wynająć iPhone’a. Bank chwali się, że pierwszy w Polsce proponuje długoterminowy wynajem telefonów komórkowych klientom indywidualnym.

Zainteresowany usługą musi odwiedzić dowolny salon iSpot. To jedyny sposób, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztowała usługa wynajmu konkretnego modelu telefonu. Umowę najmu można zawrzeć na 24 lub 30 miesięcy. Najem opłacany jest udzielonym przez bank kredytem ratalnym. Bez odsetek i prowizji.  Kredyt wypłacany jest jednorazowo za najem za cały okres umowy z góry. Klient raty najmu płaci co miesiąc.  Na koniec umowy można telefon wykupić lub go zwrócić. Jest też możliwość wymiany telefonu w trakcie trwania umowy.

„W przypadku kradzieży, awarii telefonu lub jego uszkodzenia, użytkownik może skorzystać z dodatkowych usług, które są nieodłączną częścią oferty. Telefon jest ubezpieczony od pierwszego dnia umowy najmu, co chroni klienta przed stłuczeniem szybki, kradzieżą, rabunkiem, awarią po gwarancji, nieszczęśliwym wypadkiem czy przepięciem. W cenie wynajmu zapewnione jest także wsparcie techniczne przez infolinię.  Zarówno w codziennych problemach, jak i w migracji danych między urządzeniami przy wygaśnięciu usługi” – czytamy na stronie banku.

Dlaczego wynajmować telefon?

Bank przekonuje, że po pierwsze, to opcja tańsza niż zakup. „Obciążenie budżetu klienta za cały pakiet usług jest niższe niż cena detaliczna wybranego urządzenia”. A po drugie, wynajmowanie jest bardziej ekologiczne niż kupowanie. Badanie „2020 Mobile Phone E-Waste Index” pokazuje, że Polacy mają ok. 35 milionów komórek. Niemal tyle samo, bo aż 29 milionów, to telefony już niewykorzystywane. Zajmują miejsce w szufladach, bo tylko 41 proc. gospodarstw domowych sprzedaje telefony na rynku wtórnym. Bank chce wydłużyć życie telefonu. Stawia sobie cel, by z jednego modelu korzystało więcej osób.  Jedna z jego spółek zajmie się odsprzedażą urządzeń po zakończonym okresie najmu. Część z nich odnowi i przekaże tym, których na zakupu czy najem nie stać.

Jeśli posiadasz sprzęt telekomunikacyjny, smartfony, laptopy, komputery na wynajem - możesz dodać swoje bezpłatne ogłoszenia o wynajmie do ogólnopolskiego portalu wynajmujących - wynajmij24.pl.

Dodawanie ogłoszeń wynajmu w wynajmij24.pl

Jeśli chcesz coś wynająć – mieszkanie, lokal handlowy, biurowy, samochód, domek turystyczny czy nawet samochód zrobisz to bardzo prosto w kilku krokach. Po rejestracji konta dodajesz opis swojej oferty, wprowadzasz potrzebne parametry i zdjęcia, ustalasz cenę najmu i aktywujesz ofertę. I już – Twoje ogłoszenie jest dostępne dla poszukujących najmu w całej Polsce.

Dodawanie ofert jest całkowicie darmowe. Co więcej, swoją ofertę możesz również ciągle edytować – zmieniać opis, cenę czy dodawać kolejne zdjęcia.

Bezpieczeństwo wynajmu z wynajmij24.pl

Portal wynajmij24.pl oferuje również bezpieczeństwo zawieranych transakcji wynajmu różnych rzeczy. Pod każdą ofertę można bowiem dodać komentarz. Albo wystawić pozytywną opinię wynajmującemu lub przestrzec innych przed nieuczciwymi praktykami danego wynajmującego. Z portalem wynajmij24.pl nie wynajmujesz „kota w worku”.

Co można wynajmować przez wynajmij24.pl?

Dzięki platformie wynajmij24.pl możesz zamieścić ofertę wynajmu praktycznie wszystkiego, co…do wynajęcia się tylko nadaje, także smartfonów na wynajem. Nigdy nie wiesz czego akurat szukają inne osoby. Sprawdź to na wynajmij24.pl!

Dodaj swoją ofertę wynajmu ZA DARMO już teraz:

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Dodaj swoją ofertę

Nie kupuj rzeczy na zawsze - wynajmij je na tyle czasu ile potrzebujesz za kilka % ich wartości.
Zaloguj się